W obecnym czasie strona internetowa jest jednym z głównych narzędzi sprzedaży towarów i usług. Codziennie miliony ludzi odwiedza internet w poszukiwaniu interesujących informacji, dokonując zakupów on-line, komunikując się z przyjaciółmi, dokonując płatności i wielu innych działań,  które bez internetu i stron www nie byłyby możliwe. Większość aktywności można wykonać bez konieczności wychodzenia z domu.
Moja wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu stron gwarantuje wykonanie strony z należytą starannością, bez pominięcia ważnych aspektów jakimi strona www powinna się wyróżniać na tle stron konkurencji.
Gwarantuję nieszablonowość, czytelność i prostotę wykonanej strony.


Kreacja strony www składa się z dwóch etapów:
1. Projektowanie strony www;
2. Tworzenie (kodowanie) strony www;

Projektowanie stron www
Przygotowanie projektu graficznego strony to najistotniejszy etap tworzenia stron, od którego zależy atrakcyjność i czytelność naszej witryny. Na projekt strony internetowej składa się kilka istotnych czynników:
1. opracowanie stylu strony zgodnego z działalnością firmy;
2. dobór kolorów;
3. rozmieszczenie elementów graficznych na stronie;
4. dobór czcionek;
5. stworzenie optymalnej nawigacji (intuicyjne poruszanie się na stronie)

Projektowanie strony to nie tylko praca nad graficznymi elementami i dostosowaniem stylu do przedmiotu działalności, ale również stworzenie nawigacji ułatwiającej poruszanie się pomiędzy podstronami w celu szybkiego dotarcia do interesujących zagadnień.
Przygotowywane przeze mnie strony są zgodne z obecnie panującymi trendami i zasadami projektowania.

Na życzenie Klienta przygotowuję pełną identyfikację wizualną tj. logo, projekt wizytówki i papier firmowy.


Tworzenie stron internetowych
Zaprojektowanie layoutu strony to pierwszy etap prac. Po nim przystępuję do stworzenia strony www. Projekt graficzny zostaje odpowiednio wygenerowany i obkodowany, a teksty dostarczone przez Klienta zamieszczone na poszczególnych podstronach.

Strony moich Klientów wyglądają w każdej przeglądarce tak samo dobrze. Ponadto można je swobodnie modyfikować, rozbudowywać i dodawać różne aplikacje (systemy CMS, system wyszukiwania, newslletery itp.).

Tworzone przeze mnie strony są optymalizowane pod kątem przyszłego pozycjonowania, a kod generowany tak, aby był przyjazny dla botów wyszukiwarkowych bez ryzyka odrzucenia.

Dokładam wszelkich starań, aby unikalny projekt był wzbogacony o różne elementy, które będą stronę wyróżniać (animacje Flash, HTML5, efekty z użyciem javascript i css3). Taka witryna nabiera indywidualnego charakteru i jest niepowtarzalna na tle innych stron.

Wykonuję również strony internetowe w 100% oparte na technologii Flash. Strona taka jest formą prezentacji multimedialnej i charakteryzuje się płynnością przejść pomiędzy podstronami, swobodą dodawania filmów i muzyki, efektownymi animacjami itp.

Wykonana strona zostaje przesłana do Klienta na e-mail lub zainstalowana na wskazanym serwerze.