Logo jest znakiem towarowym przedstawionym w formie graficznej. Posiadam duże doświadczenie w projektowaniu logotypów co zapewnia w pełni profesjonalne wykonanie i wysoce satysfakcjonujący finalny efekt.
Czemu tak ważne jest właściwie zaprojektowane logo? Ponieważ stanowi ono podstawę działań marketingowych identyfikujących firmę i produkt.
Twoje logo z założenia powinno być czytelne, łatwo rozpoznawalne oraz zapadające w pamięć.
Moim celem jest stworzenie dla Klienta unikalnego loga spełniającego wszelkie założenia i oczekiwania, które są określone w drodze wstępnych ustaleń.


Abym mógł przystąpić do wykonania projektu loga, Klient dostarcza nazwę jaka ma się znaleźć w projekcie, preferencje co do przyszłej formy  loga, sugerowana kolorystyka oraz branża w jakiej ma logo dotyczyć.
Ze swojej strony wykonuję kilka propozycji graficznych, między którymi Klient dokonuje ostatecznego wyboru, zgłasza ewentualne poprawki. Końcowe logo trafia do Klienta na adres e-mail w formatach cdr (Corel Draw w wybranej wersji), pdf (Acrobat Reader), oraz png lub jpg (typowe pliki bitmapowe). Na życzenie wykonuję pełną specyfikację dla projektu.